Nasze najstarsze przedszkolaki z Grupy IV zakończyły swoją przedszkolną przygodę. 

Jeszcze niedawno nieśmiało przekraczali próg przedszkola, a dziś są gotowi na kolejny ważny krok – szkołę. 

Kochane Dzieci!
Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile, uśmiechy, zabawy i niezapomniane wspomnienia.
Życzymy Wam odwagi, wielu sukcesów i wspaniałych przyjaciół na nowej drodze. 

Powodzenia, nasi Absolwenci! 

A Wam, drodzy Rodzice, dziękujemy za zaufanie, wsparcie i współpracę przez wszystkie te lata. ❤️