Dzieci z Grupy III odwiedziły Ekobibliotekę 
i uczestniczyły w ciekawych zajęciach o pszczołach 

Przedszkolaki dowiedziały się, dlaczego pszczoły są tak ważne dla przyrody 
, poznały życie w ulu oraz wiele pszczelich ciekawostek 

To było bardzo miłe i pełne radości spotkanie! 